загрузка...


Життя матері-одиначки — складна і непередбачувана. З одного боку повна відповідальність за виховання дітей і підняття їх на ноги лягає на плечі самотньої мами, а з іншого — кожен день несе нові зміни. Коли доля змушує покладатися тільки на свої сили — відкривається якесь друге дихання, про який людина протягом тривалого часу навіть не підозрював. Адже правильно кажуть, що ноша, яка випадає на долю людини, йому під силу. Ніколи Бог не дає більше, ніж людина може витримати.

Головна героїня Сем- самотня жінка з трьома чудовими доньками на руках. Їй складно справлятися з дівчатками, кожна з яких має яскраво вираженим характером і індивідуальністю. Кожен для неї — відкриття, адже вона дізнається щось новеньке про своїх дівчаток, які не соромляться проявляти вимоги і до матері, і до світу. Після розлучення, Сем потрібно самостійно піклуватися про дітей і в той же час не забувати про себе. Адже вона ще зовсім молода жінка, яка жадає влаштувати своє життя. Про особисте життя головна героїня поки не думає — на перший план виходить сім’ї, а на другий — кар’єра. Сем мріє про зоряну кар’єру актриси. Серіал Зміни 2 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Всіма силами, крім виховання дітей, вона прагне підкорити Голлівуд і побачити своє ім’я на Алеї Слави. Творчий шлях, як і материнські обов’язки, потребують часу, сил, терпіння, самовіддачі та, звичайно, безумовної любові.

Режисер: Ленс Бенгс, Луїс С.К., Ніша Ганатра
В ролях: Бріджер Задіна, Памела Адлон, Селія Імрі, Мікі Медісон, Ребекка Мец, Алісія Райнер, Райлі Уотсон, Абрахам Лім, Ханна Аллігуд, Олівія Едвард

загрузка...