загрузка...


Одного разу, дві молоді мами познайомилися почали дружити, ділитися різними секретами і разом спостерігали як їх діти з кожним роком підростають. В школу хлопці пішли тримаючись за руки і багато хто дивувався їх міцну дружбу через те, що вони хлопчик і дівчинка. Казанцев завжди захищав свою подругу і не давав в образу. Через роки вони отримують атестат, вступають до університетів, але при цьому їх спілкування не переривається.

Так ось, одного разу, Максим зустрічає відмінницю Аню, що навчається на медика, після чого його пріоритети трохи змінюються, адже у нього починається пристрасний роман. Так ось подруга дитинства Віка не збирається віддавати свого улюбленого і вирішує прибрати суперницю. Вони запрошує її покататися на машині, який взяла без дозволу. Погрожуючи Ані, Віка влаштовує небезпечні гонки по місту. Серіал Зійде сонце 3, 4 серія (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Через деякий час вона не справляється з управлінням, в результаті чого врізається в поліцейську машину, де як раз опинятися мати Макса — слідчий Свтлана. Віка каже, що вона вагітна і заради майбутнього онука Світу садить за кермо бездиханне тіло Ані, а справжню винуватицю ДТП просто відпускає…

Режисер: Олена Яковлєва
У ролях: Любов Константинова, Олег Гаас, Катерина Семенова, Юлія Амелькина, Ольга Радчук, Артем Позняк, Віталіна Біблів

загрузка...