загрузка...


Трисерійний проект, створений на основі однойменного оповідання, переносить глядачів на початку 20-го століття. У центрі подій серіалу «Занепад і руйнування» виявляється Пол — абсолютно звичайний студент престижного коледжу, який від своїх однолітків відрізняється лише надмірною наївністю. І саме його наївність грає з ним злий жарт. Довірившись своїм дурнуватим однокурсникам, хлопчина потрапляє в неприємну ситуацію… Над ним влаштовують образливий розіграш, кардинально змінює життя Пола.

Причому його кривдники — представники закритого «клубу» дітей сильних світу цього. З цієї причини керівництво закладу навіть розгляду за фактом інциденту не починає. Конфлікт вирішують по «накатаній схемі» — багатіїв обходять стороною, а от нашому герою через відсутність у його сім’ї грошей дістається по повній. Перетворившись на цапа-відбувайла, герой змушений покинути університет на наполегливе «прохання» деканату. І тепер хлопцю необхідно навчитися жити в дорослому світі. Серіал Занепад і руйнування 1 сезон 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Щоб себе забезпечити, він повинен в найкоротші терміни знайти роботу, тому Пол з жадібністю хапається за першу ж можливість. Іронічно, але колишній студент стає… викладачем! Йому належить дізнатися, яке знаходитися по інший бік барикад.

Режисер: Гільем Моралес
Актори: Оскар Кеннеді, Єва Лонгорія, Девід Суше, Джек Уайтхолл, Меттью Бірд, Стівен Грем, Тоні Гайфойл, Дуглас Ходж

загрузка...