загрузка...


У сімейства Менендес починаються дуже важкі часи, адже їм потрібно пережити судове засідання, а разом з тим довести, що вони не причетні ні до чого. Все почалося з того, що в підвалі їхнього будинку були знайдені вбитими дві жінки, вони були родичками і ні в чому раніше не були викриті. Все сімейство було вбито горем і сильно переживав цю втрату. Рідні були готові на все, щоб тільки вбивця був знайдений і покликаний до відповідальності. Але слідство чомусь вирішило, що в смерті жінок винні їхні сини, які на думку слідчих були зацікавлені в цьому більше інших.

Хлопці розуміють, що у них практично немає жодних шансів щоб виправдатися, все щоб вони зараз не говорили буде використано проти них. А тому вони мають намір якомога швидше знайти ту людину, хто все-таки зможе їм допомогти. Тільки справа виявилася настільки складною і заплутаною, що ніхто не давав ніяких гарантій, та й у хлопців не було ніяких алібі на момент звершення злочину, що тільки ускладнювало ситуацію. Однак цією справою несподівано зацікавився один з кращих юристів.

Жінка і не з такими справами розбиралася успішно і на цей раз вона має намір допомогти хлопцям і довести їхню невинність. Тільки от чи зможе вона знайти справжнього злочинця? Серіал Закон і порядок: Справжній злочин 1 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Леслі Лінка Глеттер, Холлі Дейл
В ролях: Крістофер Бауер, Стерлінг Бомон, Іди Фалько, Констанс Марі, Майлз Вільянуева, Джеймс ДюМонт, Алехандро Ферт, Керол Гутьеррез, Міа Баррон, Стівен Флорес

загрузка...