загрузка...


Головний герой серіалу — винахідник і бізнесмен Алекс Райлі. Як і всі люди на землі, він мріяв прожити гідне життя і дожити до глибокої старості. У кінострічці зачіпаються три важливих події з життя героя, що вплинули на його долю. У 14 років батьки Алекса приймають рішення про переїзд в інше місто. На колишньому місці у хлопця були друзі, шкільні приятелі. Він дуже любив рідний дім, в якому виріс і де пройшли його дитячі роки. Тут він гуляв з собакою, займався баскетболом і мріяв стати схожим на Майкла Джордана. Але з бажанням сина батьки не зважили.

Переїхавши на нове місце, Алекс потроху адаптувався в незнайомій обстановці. Але від наслідків підліткового стресу оговтатися так і не зміг. Досягнувши повноліття, Алекс заводить сім’ю. У нього народжується чарівна дочка. Одночасно з успіхами в особистому житті, чоловік встигає побудувати кар’єру і стати досить забезпеченою людиною. Все руйнується в той момент, коли Алекс дізнається про невірність дружини. Ця звістка викликає у нього серйозний нервовий стрес: ще сильніший, ніж той, що він пережив підлітком. Ну а в літньому віці прийшли серйозні проблеми зі здоров’ям.

Тепер Алекс вже не здатний пересуватися без сторонньої допомоги. За ним змушена доглядати його доросла дочка. Але і в цій ситуації він не втрачає оптимізму і вважає себе абсолютно щасливою людиною. Серіал Я, знову я і знову я 1 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Тодд Холленд, Рендолл Айнхорн, Джон Фортенберрі
В ролях: Боббі Мойнахан, Джон Ларрокетт, Джек Грейзер, Алкоя Брансон, Манделл Мофан, Крістофер Пол Річардс, Брайан Унгер, Джей Алі

загрузка...