загрузка...


Хіба може бути почуття, сильніше, ніж дружба, що виникла в ранньому дитинстві? Вона проходить загартування і випробування часом, вчинками і, звичайно ж, даними клятвами. Однією з них є клятва в любові і вірності, яку кожен з друзів обіцяє не порушити. Однак подібна клятва, дана в дитинстві, з роками починає виглядати зовсім по-іншому і нерідко дружба, що зародилася між хлопчиком і дівчинкою в дитинстві, переростає в палку любов, коли вони дорослішають. У прекрасному місті Приморську живе дівчина на ім’я Олена. Вона є не тільки красивою, але і талановитої — в Приморську її знають, як перспективну спортсменку, чемпіонку міста з плавання.

З дитинства вона дружить з двома хлопчиками — Жекой і Пашкою. Цю трійцю завжди можна було бачити разом — в школі і поза нею. Коли вони навчалися в початковій школі, все було просто, проблеми були хіба що з тим, що вони постійно придумували і реалізовували різні витівки. Але в образу один одного вони не давали ніколи — якщо вже й доводилося за що-небудь відповідати, то всім разом. Однак час минав вперед, друзі дорослішали і хлопці зрозуміли, що стають суперниками — вони обидва були закохані в Олену і не уявляли свого життя без неї. Настала пора закінчувати школу, а між друзями і раніше не розставлені крапки над «і». Напередодні випускного вечора хлопці вирішили поставити Олену перед фактом, залишивши за нею право вибору. Серіал Я буду кохати довіку (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Для дівчини це звістка не стало новиною — вона давно здогадувалася про почуття до неї з боку хлопців. Однак віддати кому-небудь перевагу вона не могла, адже нікого з них вона не любила, а ставилася до них, як до друзів. Шляхи друзів після школи розходяться, кожен з них реалізовує свою мрію.

Режисер: Аліна Чеботарьова
Актори: Олександра Сизоненко, Олександр Крючков (II), Іван Соловйов (III), Оксана Жданова, Ганна Лебедєва, Ніна Ніжерадзе, Сергій Сипливий, Валерій Швець

загрузка...