загрузка...


Події відбуваються в далекому майбутньому вигаданого світу, в якому живуть не люди, а зовсім інші істоти. В результаті кровопролитних воєн, території Північної Америки поділили на 4 частини і тепер на кожній з них співіснують ельфи, люди, тролі і дворфи. Ця історія розповідає про древній рід ельфів — Шаннари. Всі істоти намагаються зберігати субординацію і не лізти на землі своїх сусідів. В ході деградації ельфи втратили свою унікальну можливість безсмертя, але все, же намагаються нести свою благу місію на планеті.

У цьому їм допомагає величезна старовинне дерево, яке і є їх незмінним оберегом. Однак несподівано приходить біда. З незрозумілих причин дерево Еллкріс починає засихати. Місцеві жителі з тугою в очах спостерігають, як колись могутнє рослина, листочок за листочком скидає свою зелену силу. Його смерть в серіалі «Хроніки Шаннари» може привести до того, що війни відновляться і піднімуться всі сутності, які вижили в війнах. Ельфійської принцесі стає відомо про те, що існує якась давня магія, яка загублена десь далеко і колись давно, але саме вона здатна втихомирити спрагу війни. Попереду відважну, але тендітну ельфійка чекають войовничо налаштовані демони.

Разом з нею в довгу дорогу вирушили безстрашні попутники Уїлл і кілька інших, бажаючих світу на планеті, персонажів. Чи вдасться їм обійти всі неприємності і відновити такий крихкий і жаданий мир? Серіал Хроніки Шаннари (2 сезон) 2017 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бред Тернер, Джонатан Лібесман, Джеймс Маршалл
В ролях: Остін Роберт, Батлер Поппі, Дрейтон Івана, Бакеро Ману, Беннетт Аарон, Якубенко Емілія, Бернс Джон

загрузка...