загрузка...


Тодд Бротцман працює коридорним в готелі. Кожен день схожий на інший: робота, будинок, пошуки грошей для сплати оренди. Депресивний сумне існування вибухає в один «прекрасний» день, коли на роботі відбувається кошмарне злочин: вбивство в пентхаусі готелю. Приїхала поліція відразу звертає увагу на підозрілого, з їх точки зору, готельного службовця, адже саме Тодд і виявив місце злочину. Для повного щастя Бротцман в той же день звільняють: репутація готелю понад усе! Тепер платити за квартиру нічим, і головне, немає грошей для має серйозне вроджене захворювання сестри.

Поліцейські починають стежити за хлопцем, але незабаром з’ясовується, що не вони одні зацікавлені в ньому… Ситуація загострюється, коли Тодд виявляє в своїй квартирі ексцентричного хлопця в жовтій куртці — той з радісною посмішкою повідомляє, що його звуть Дірк Джентли, і він є «холистическим детективом». Більш того, відтепер Бротцман за велінням Всесвіту буде йому допомагати розслідувати злочини! Не сказати, що Тодд був цього сильно радий — але здається, це абсолютно нікого не хвилює…

З цього і починається шалений вир подій, в якому змішується містика, чорний гумор, парадоксальні загадки і абсолютно психоделічні персонажі. Серіал Холістичне детективне агентство Дірка Джентлі 2 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пако Кабесас, Дін Парізо, Майкл Патрік Джейн
Актори: Крістіан Бако, Семюел Барнетт, Ніл Браун мл., Аарон Дуглас, Фіона Дуріф, Майкл Еклунд, Джейд Ешете

загрузка...