загрузка...


Грейс Макус ще в юному віці переїхала з рідної Ірландії в Канаду. Їй здавалося, що там жити легше, зручніше. Правда, жінці вдалося влаштуватися лише прислугою в одне авторитетне, багате сімейство. Природно, для неї ця робота була великою радістю. Хіба могла тоді вона подумати, що саме її і Джеймса МакДермотта звинуватять у вбивстві начальника. На жаль, ніхто не став розбиратися, чи винні герої. Звичайно, адже простіше покарати потенційних вбивць.

Чоловіка відразу ж стратили, а обвинуваченій винесли невтішний вирок — довічне ув’язнення за гратами. Навіть страшно уявити, що довелося пережити нещасливе в чотирьох стінах. Тим не менш, через тридцять років вдалося оскаржити жахливий вердикт. Невинна опинилася на волі. Звичайно, головна героїня серіалу починає життя з чистого аркуша. Важко адаптуватися до нових умов.

За цей час всі в світі встигло змінитися. У дамочку не перестають тикати пальцем. Одні впевнені, що насправді вона зробила те звірячий злочин, другі вважають, що тендітна особа на це не здатна. Серіал Вона ж Грейс 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Мері Херрон
У ролях: Сара Гадон, Едвард Голкрофт, Закарі Лева, Керр Логан, Пол Гросс, Стефен Джофф, Ребекка Ліддьярд, Вілл Боус, Кейт Росс

загрузка...