загрузка...


Через чотириста після смерті останніх людей, їх відроджує інопланетна цивілізація. Головні герої — Езра, Фіна і Абрам. Вони належать до різних верств соціуму, але чомусь разом відродилися через чотири сотні років. Тепер вони повинні спільно виживати в цьому світі, але спочатку їм слід було б прийти до розуміння. Однак, ці деталі відпадають, коли вони, втомлені від роботи, замислюються над тим, що ж сталося. Їм належить отримати відповіді на питання, які залишаються після будь-яких дій «рятівників».

Тепер герої хочуть зрозуміти, в чому наміри прибульців, які дарували їм нове життя. Кожному з учасників цієї групи належить розібратися в поставлених питаннях, новому старому світі і в самих собі — знайти себе в житті. Інопланетяни говорять, що хотіли б відновити людство, однак щось не так. Чому вони воскресили тільки трьох? Чому відчувається якась недомовленість? Серіал Вимирання 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Герої заснували невелике поселення і намагаються жити в сусідстві з представниками іншої цивілізації, проте з часом накопичується все більше і більше не стикувань. Тепер люди вважають за необхідне розкрити таємниці і секрети гостей з іншої планети. Але чи потрібна їм ця правда?

Режисер: Скотт Своффорд, Райан Літтл
В ролях: Чад Коллінз, Вікторія Аткін, Меттью Флінн Беллоуз, Жаклін Хейлс, Еліза Браун, Йорк Фраєр

загрузка...