загрузка...


Це звичайнісіньке, середньостатистичне українське сімейство, в якому все як завжди: чоловік, дружина і двоє діточок, нічим не гірше і не краще за всіх інших. Чоловік Борис добре заробляє і гідно забезпечує свою сім’ю, адже він провідний аналітик з фінансів. Його дружина в минулому перекладачка сидить удома і є відмінною домогосподаркою, яка піклується про свого чоловіка, займається вихованням дітей і старанно веде все господарство по дому, тягнучи на собі всі домашні та побутові клопоти. Так вони живуть багато років поспіль і не знають горя щиро вважаючи, що у них все добре і вони цілком щасливі.

Але настає нещасливий, чорний день в їхньому житті, який докорінно змінює весь сімейний уклад. На фірмі чоловіка відбувається скорочення кадрів і він потрапивши під нього в результаті залишається без роботи. І ось тепер, щоб врятувати складне сімейний стан в якому опинилася їхня сім’я, дружина змушена влаштуватися у велику фірму на посаду перекладачем, якій як виявилося керує її колишній однокласник. Обов’язки домогосподарки з цього моменту лягають на плечі Бориса, а він абсолютно не знає цього складного і метушливого справи. Намагаючись виконувати свої нові обов’язки не гірше своєї дружини, він годину за годиною потрапляє в якісь халепи й кумедні ситуації, які в подальшому породжують собою просто неймовірні події. У нього все валиться з рук і нічого не виходить.

Куди б він не ткнувся, всюди суцільні косяки і бідолаха просто не знає за що йому раніше хапатися, куди бігти і що робити. Але все це тільки самий початок всіх проблем і дуже скоро настане той критичний момент, коли саме від Бориса буде залежати подальша доля всієї родини… Серіал Відчайдушний домогосподар 1, 2, 3, 4 серія (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ашот Кещян
В ролях: Михайло Поліцеймако, Катерина Кузнєцова, Лариса Удовиченко, Олександр Ратніков, Ольга Гришина, Костянтин Жовтневий, Сергій Солодов

загрузка...