загрузка...

v-luchshem-mire-1-sezon
У головної героїні Елеонор поганий характер. Жінка проживає в Нью-Джерсі. Про таку скандальної і склочною особі знало чимало людей. Оточуючі не могли довго конфліктувати зі скандальною героїнею. Своєму неадекватній поведінці Елеонор завжди знаходила виправдання. Вона хотіла тримати контроль над усім, до чого мала відношення, а кращого способу придумати не могла. В один із днів дівчина стала жертвою багатотонної вантажівки.

Машина не залишила жодного шансу вижити. Жінка виявилася в потойбічному світі. Тут з нею провели роз’яснювальну роботу щодо її кепського поведінки в реальному житті. Покаранням повинні стати вічні страждання. Але і тут хитрою Елеонор вдалося викрутитися. Її екзекутор довелося погодитися з доводами дівчата. Вони дозволили їй як виняток спокутувати свої гріхи. Дівчина знову з’являється в звичайному світі, маючи зовсім інший вигляд. Героїню не врятували від імпульсивного характеру. Тепер вона повинна проявляти терпіння, доброту до оточуючих, але ж робити цього Елеонор не вміла.

Жінка намагається розлучитися зі старими невикорінними звичками, але виникають моменти, коли вони беруть верх. У таких ситуаціях допомогу наставника Майка з Небес дуже своєчасна. Серіал У кращому світі 1 сезон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пеймен Бенц, Такер Гейтс, Дрю Годдард
Актори: Крістен Белл, Вільям Джексон Харпер, Джаміла Джаміл, Д’арсі Эрокан, Менні Хасінто, Тед Денсон, Розвитку Сиркар, Бамбаджан Бамба, Сет Морріс, Руман Кази

загрузка...