загрузка...


Чарівна американська школярка Лора Палмер свого часу купалася в променях слави і отримувала неймовірне моральне задоволення, коли ловила на собі захоплені погляди самих гарних юнаків округи. Кожен з них більше всього на світі хотів того, щоб вона звернула на нього увагу. Численні шанувальники щодня дарували Лорі подарунки, а шкільні вчителі захоплено ставили її навчальні успіхи в приклад іншим дівчаткам. Здавалося б, про що ще можна мріяти?

Але одного разу з дівчиною жорстоко розправився невідомий бандит. Громадський резонанс, який викликало це таємниче вбивство, був просто нечуваним. Сусіди і знайомі Лори щиро дивувалися, кому саме могла перейти дорогу старанна учениця і перша красуня школи. Поліція кинула на пошуки душогуба свої кращі сили, проте він нібито крізь землю провалився. А, найголовніше, у слідчих не було ні найменших зачіпок, які б могли дозволити їм вийти на слід ката Лори. Можна сказати, що даний випадок поставив в глухий кут всю американську поліцію, яка просто не знала, де слід шукати вбивцю дівчинки.

Згодом справу закрили, але маленьке містечко під назвою Твін Пікс як і раніше сподівався на те, що справедливість восторжествує. Серіал Твін Пікс 3 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Девід Лінч
В ролях: Кіммі Робертсон, Еверет МакГілл, Медкен Емік, Шеріл Лі, Грейс Забриски, Дена Ешбрук, Кайл МакЛоклен, Рей Уайз, Расс Темблін, Джей Аасенг

загрузка...