загрузка...


Доля знайомить безжурного Двадцятичотирилітній юнака з елегантною жінкою, яка виховує трьох чарівних діток. Фінансова незалежність Тіни дозволяє самотньою дамі вести повсякденні справи на власний розсуд. Привабливий хлопець з юнацькою бравадою надихає посивілу мадмуазель на нові звершення. Прониклива посмішка благоволить героїні в процвітаючому бізнесі. Взаємний потяг дозволяє сподіватися на продовження роману з молодим кавалером. Дбайлива леді зачарувала Дена, який представив себе в доступному для огляду майбутньому багатодітним татом.

Рідкісні побачення і близькі відносини викликають непідробний інтерес. Веселий балагур готовий заради Тіни розлучитися з уявною свободою в ім’я вічної любові і спільного побуту з ідеалом пристрасті. Багатодітна матуся, з особливим темпераментом яка виховує дітвору, побоюється міняти уклад заради вподобаного чоловіка. Недосвідчений улюбленець долі вирішив стати розсудливим в затишній гавані серед дитячого сміху. Змінити холостяцькі вечірки на махровий халат сім’янина непросто. Безліч підводних течій готують усвідомленого мученику раптові перепони, щоб випробувати на міцність емоційні пориви і щирість почуттів. Іскрометний гумор і свіжа іронія сприяють спілкуванню та взаєморозумінню. Серіал Тато Ден 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Мезальянс підтримують її обома сторонами громадянського союзу. Істотна різниця у віці протвережує узгоджені дії учасників відносин. Мати юного потенційного вітчима була для молодшою ​​від щастя Тіни давньою шкільною подругою.

Режисер: Христина Сиволап
У ролях: Наталія Ноздріна, Тетяна Орлова, Стас Тикунов, Дар’я Трегубова

загрузка...