загрузка...

tanka-i-volodka
На телеканалі ТЕТ гряде нова порція відмінного гумору — комедійний серіал від знаменитої пари під назвою «Танька і Володька» з Тетяною Песик і Тарасом Стадницький в головних ролях. Ці невтомні дотепники вже давно веселять народ своїми неповторним тернопільським гумором! Так, ці хлопці разом зі своєю командою Ліги Сміху або КВН під назвою VIP Тернопіль, які не перший рік успішно виступають на сцені, вміють порадувати! Все, що відбувається в житті звичайних людей з народу, все, що побачили на телеекрані в новинах, все, що є подією номер один — все це обов’язково можна буде побачити в новому скетчкому «Танька і Володька» на телеканалі ТЕТ!

Колоритний тернопільський гумор, чарівні актори, жива українська мова — і гарний настрій надовго забезпечено глядачеві гумористичного скетчу Танька и Володька. Подивитися буде на що, фантазія у авторів скетчкому Танька і Володька невичерпна, причому всі події відбуватимуться в звичайному селі, в якому наша парочка — Танька і Володька будуватимуть хату і активно налагоджувати сімейний побут. Точніше, Танька, як завжди, активно і з небаченим ентузіазмом, а Володька — з властивою йому лінню … Але знаменита Танькін фраза «Володька, не ганьби мене!» миттю буде приводити до тями її Володьку! Після чого він буде пояснювати Танька, що таких мужиків, як він, ще пошукати, що їй дісталося справжній скарб серед чоловічого населення всього села і що вона буде у нього жити як принцеса !!! І обов’язково постарається все це виконати в найкращому вигляді для своєї ненаглядної. Тому що інакше і бути не може! Ну, трішечки, природно, все буде так, як Володька сам собі уявляє справжній затишок — з таким собі легким мужицьким ухилом… Але Тетяна — дама вимоглива, у неї є свої побажання і пропозиції, тут вже нічого не поробиш.

Ну а щоденні непорозуміння, які як сніг на голову будуть валитися на цю парочку — це можна вирішити, головне, що вони знову разом — Танька и Володька, головне, що їх сімейне гніздечко будується і Володька кожен день закохується в свою Таньку все більше і більше… Що в результаті з усього цього вийде, дивіться на телеканалі ТЕТ у комедійному серіалі Танька і Володька! Дивіться, буде дуже прикольно, несподівано, смішно і цікаво! Все про життя звичайного українського села в талановитому виконанні команди VIP Тернопіль і не тільки Ви зможете дізнатися, подивившись захоплюючий серіал Танька і Володька на нашому сайті.

Режисер: Андрій Бурлака, Яна Антонець
Актори: Юрій Ткач, Ірина Сопонару, Олександр Теренчук, Володимир Борисов, Сергій Бібілов, Ілля Дерменжі

загрузка...