загрузка...


Брати Костянтин і Олег вирішили піти шукати скарб. Скарби їм потрібні для різних цілей. Костя хоче лише просто відшукати історичну цінність, а Олегу потрібні гроші, щоб роздати свої численні борги. Прикинувшись актором і продюсером, вони покликали Свєтку, яка прибула в Москву з єдиною метою, щоб стати зіркою, взяти участь в реаліті-шоу, вони їй наплели, що зйомки цього шоу будуть проходити в мальовничих віддалених місцях.

У них є інформація, що в той селище, який протягом багатьох століть зберігає секрет скарбу, ні входу холостим. З цієї причини вони підмовили Свєтку прикинутися дружиною Кістки. Дівчині жага слави повністю затьмарила розум, тому вона погодилася на це. Але ось зіркою їй бути точно не вдасться. Свєтка приїжджає в столицю, щоб стати зіркою. І волею долі виявляється втягнутою в пошуки скарбів язичницької Богині. Виною тому два брата: Костик і Олег. Молодого вченого-археолога Костика древнє капище, пов’язане з культом Богині, цікавить виключно як історична цінність.

Олег же, гравець і авантюрист, мріє знайти скарб, щоб розплатитися з численними кредиторами. Першим з яких числиться Батон, бандит середньої руки. Молоді люди представляються продюсером і актором і запрошують Свєтку «взяти участь в реаліті-шоу». Серіал Свєтка (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Анар Мамедов
Актори: Ванесса Александер, Митя Лабуш, Олександр Головін, Анджей Хира, Ола Кейру

загрузка...