загрузка...


В Італії набув чинності закон про гральний бізнес. Після цього в Остії, розташованої в двадцяти кілометрах від Риму, став відбуватися справжній ажіотаж. Тут з’явилася справжня Невада, рай для лудоманів. Цей місто отримало небувалу популярність, а все тому, що люди, не особливо цінують гроші і готові з ними без жалю розлучитися, знайшли тут відмінне притулок, де можна заявити всьому світу про свій стан. Про подібний раніше можна було тільки мріяти, а тут така можливість!

Місцевим жителям не до душі, що місто їх став туристичним об’єктом. Крім того, місцеве населення претендує на частку від прибутку. Саме це бажання стало причиною виникнення ряду проблем. Для мафії це не було на руку, а політики, які перебувають під контролем у мафіозі, які не будуть викладати прибуток зі своєї кишені. Тут то ситуація загострюється!

Кожному важливо отримати бажане, а й на компроміс ніхто не збирається йти. Важливо зрозуміти, хто яку веде гру, хто дотримується правил, а хто гне свою лінію! Серіал Субура 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джузеппе Капотонди, Андреа Молайолі, Мікеле Плачідо
В ролях: Філіппо Нігро, Франческо Акваролі, Emmanuele Aita, Daniele Amendola, Алессандро Борги, Адамо Діонізі

загрузка...