загрузка...


Все бере свій початок цілком мирно і спокійно. Головні герої прийняли рішення провести ювілей. Через домашніх клопотів і турбот вони зовсім забули про нього і згадали випадково. Сталося це після того, як в гості прийшла мама чоловіка. Вона не тільки захотіла привітати їх з таким серйозним подією, а й залишитися у них на проживання на деякий час. Ця новина не дуже-то обрадувала сім’ю, але змінити нічого не можна, не виженеш ж близької людини.

Зовсім скоро на порозі з’являється теща, яку залишив чоловік, і вона теж має намір погостювати. Одночасно з цим і колишній чоловік свекрухи вирішив відвідати близьких. З’являється він не на самоті, а з новою другою половинкою. В результаті приходить молодший брат свекра. Подружня пара не в захваті від підготовлюваного заходу і такої кількості гостей, які живуть в їхньому будинку. Адже кожен має своїх тарганів в голові, а також не найкращий характер. Серіал Субота 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Не варто сумніватися, що проблем не уникнути і вихідні виявляться зіпсованими. Страшно уявити, як все це численне сімейство буде уживатися під одним дахом. А тим більше, як пройде торжество, і чи зможе після цього хтось із них спілкуватися надалі?

Режисер: Семен Горов
У ролях: Олексій Смолка, Тетяна Коновалова, Аліса Лукшина, Ринат Хабібулін, Філіп Горенштейн, Евеліна Сакуро, Неоніла Білецька, Станіслав Москвін, Мирослава Філіпович

загрузка...