загрузка...


Квінн — справжній патріот свого міста і щасливий, забезпечений бізнесмен. Він проводить буденні дні як багато без особливих турбот і хвилювань, успішно приховуючи від оточуючих неймовірну таємницю. Вночі, переодягаючись в специфічне одягання супергероя, він розшукує злодіїв і запобігає їх зловмисні вчинки. В ефектному образі надприродного лучника герой зміг навести страх на представників кримінального об’єднання. Навіть всемогутня, непереможна, що наводить жах Ліга Тіней відступила перед натиском раптово з’явився стрілка.

Олівер вміло застосовує способи виживання, яким навчився, перебуваючи на безлюдному острові. Він досконало опанував мистецтвом єдиноборств, неймовірною влучністю стрільби з лука і здатністю перевтілюватися. Ніхто з наближених не підозрює, що ледачий і безініціативний філантроп ночами рятує чужі життя. Супергерой зміг за час своєї секретної діяльності позбавити місто від небезпеки, що насувається повного руйнування і заворушень. Втомлений від подвигів і подвійного життя Квінн збирається на деякий час відійти від геройських обов’язків і відпочити, розслабившись фізично і відволікаючись морально. Серіал Стріла 6 сезон 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Кримінальні авторитети намагаються скористатися ситуацією, щоб перетягнути чашу терезів на свою сторону. Вони розшукують могутніх суперзлодеев і пропонують їм сприяння у знищенні обридлого, невразливого борця. За упіймання постійно вислизає месника або його ліквідацію пропонується величезна грошова сума.

Режисер: Девід Баррет, Девід Наттер
В ролях: Стівен Амелл, Емілі Бетт Рікардс, Кеті Кессіді, Уілла Холленд, Джеймі Шерідан, Жаклін МакІннес Вуд, Колін Селмон, Кетлін Гаті, Пол Блекторн

загрузка...