загрузка...


Стен багато років працює шерифом в штаті Нью-Гемпшир. Чоловік добре виконує обов’язки, не даючи простим громадянам почувати тривогу або загрозу з боку кримінального співтовариства. Герой серіалу «Стен проти сил зла» прекрасний поліцейський і добропорядний громадянин. Багатьом подобаються його стиль і методи роботи. Злочинцям давно відомо, що краще не зв’язуватися з шерифом даного штату, адже він точно докопається і знайде, за що засудити. Нещодавно, з чоловіком відбувається неприємна ситуація.

Померла його дружина. Він сильно засмутився через те, що сталося і втратив емоційний контроль. Прийшовши на похорон, всі помітили, що хлопець не схожий на себе. Хтось, спробував утішити нещасного подружжя, за що отримав кулаком в обличчя. Так, зав’язалася бійка, яка призвела до засудження дій Стена, і прохання від начальства покинути пост. Хлопчина, з жалем, розлучився з улюбленою роботою. Йому важко почати нову діяльність але іншого варіанту немає. На заміну колишньому копу, приходить дівчина Іві. Вона малодосвідчених особа, недавно закінчила академію і не має достатньої підготовки. У 1-му сезоні перед дівчиськом відкривається жахлива правда.

Виявляється, злочинцями в штаті, є не звичайні люди, а невідомі мерзенні тварини, спраглі людського тіла. Іві розуміє, що не зможе самостійно впоратися з навалилася відповідальністю, тому просить колишнього колегу надати допомогу. Серіал Стен проти сил зла 2 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джек Бішоп Justin Nijm
Актори: Джон К. МакГінлі, Нат Муні, Дебора Бейкер мл., Джанет Верні, Даніель Фелан, Грегорі Нассіф Ст. Джон, Чарльз Грін, Д.Л. Андерсон

загрузка...