загрузка...


Головні герої, молоді люди, кожен з яких обертає в власних колах, проживають в сонячному Майамі і зовсім не уявляють про існування один одного. Нік Толман, наприклад, працює у впливовій фінансової конторі, займаючи досить відповідальну посаду, чим дуже пишається, тому має намір зробити все можливе, щоб в майбутньому домогтися підвищення. З недавніх пір його ім’я на слуху, адже хлопець якимось чином опинився замішаним у великих валютних махінаціях, що сталося з вини його безладного, жадібного батька.

Красуня Іззі — талановитий програміст, яку на даний момент хвилює зовсім не виконання чергового термінового замовлення, а розробка унікальної електронної валюти, що, на думку заповзятливої ​​панянки, точно переверне з ніг на голову уявлення людей про сучасному фінансовому світі. До речі, її проект заснований на використанні досі небаченого алгоритму, над чим вона і париться останні кілька років. А ось Рональд, здавалося б, абсолютно не вписується в цю команду.

Темношкірий бандит, який звик жити за законами вулиць, керує групою беззаконня, щодня вирішує свої справи. Що ж може пов’язувати цих, на перших погляд, несхожих людей? Серіал Стартап 2 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бен кета
Актори: Мартін Фріман, Адам Броді, Otmara Marrero, Еді Гатегі, Крістен Аріза, Ешлі Хіншоу, Келвін Харрісон, Lovensky Jean-Baptiste, Kamahl Naiqui, Альфредо Де Куесада

загрузка...