загрузка...


Героїня серіалу «Наречена із Стамбула» — молода дівчина Сурей. Вона живе з тітонькою, яка, виховувала її з самого раннього дитинства, так як батьки Сурей, занадто рано пішли з життя. Живуть вони не те щоб бідно, але і не багато. Дівчинка з дитинства тяжіла до музики і тітка, постаралася дати їй музичну освіту, яке, Сурей закінчила з блискучими перспективами на майбутнє. Вона не мислить себе без музики і бажає присвятити їй все своє життя. Але, як-то так вийшло, що на її шляху, зустрівся молодий, надзвичайно привабливий і забезпечений фінансово молода людина.

З цього моменту її життя змінилося, може в кращу сторону, а може бути і в гіршу. Фарук Боран, відбувається з однієї самої багатющої сім’ї в Бурсі. Можна сказати, що це улюбленець долі, адже він з самого дитинства не відчуває ні в чому потреби. Його владна матуся — Есма Султан, готова в коржик розбитися, аби у її коханого, ненаглядного синочка було все найкраще, в тому числі і дружина. Тому, вона вже давно підбирала для нього відповідну пару з числа дівчат, які сподобалися в основному їй, а не її синові. І саме тому, для Есми, несподівана поява Сурей в життя обожнюваного Фарука, виявилося «громом посеред ясного неба». Вона не бажає бачити в своїх невістках якусь бідну вискочку, яка (на її думку) тільки і вміє що музикувати, не відноситься до багатих вважають, та ще й сирота. Але молоді люди налаштовані вкрай рішуче. Вони будуть боротися за свою любов до кінця, втім, як і матуся Фарука, яка вирішила, що не дасть їм спокійно жити і доведе-таки несподівану і вже звичайно дуже нецікаву невістку до сказу, змусивши покинути стіни їхнього будинку і залишивши в спокої її синочка.

А ось чи вийде у неї зіпсувати життя закоханим і що з цього всього вийде, Ви зможете дізнатися після перегляду! Серіал Стамбульська наречена / Наречена із Стамбула 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Зейнеп Gjunan Тан, Деніз Колон
Актор: Ozdjan Denise, Аслі Енвер, ІПІКО Білгін, Салех Bademdji, Діляра так Aksyuyek, Guven Мурат Акпнар, гірчиця, несли Йелдан, Nergis, джерело Çorakçı Pelinsu Бенкет

загрузка...