загрузка...


У цій команді немає випадкових людей. Кожен пройшов жорстоку школу і довів свій професіоналізм. Морськими котиками стають лише найкращі представники військової школи. На них покладена особлива місія — порятунок заручників, захоплення терористів, пошукові операції. Вони знають, що в будь-який момент можуть попрощатися з життям і тому діють строго за правилами. У цьому загоні немає одинаків — кожен готовий прикрити спину товариша у важкий момент. Їм нема на кого розраховувати — наодинці з ворогом, вони можуть покладатися тільки на власні сили.

За їхніми плечима операції в Іраку і завдяки їм був виявлений і спійманий Саддам Хуссейн. Багато разів вони брали участь в місії по захопленню Осами бен Ладена і знають, що таке жорстокість терористів. Беззмінний командир Джейсон Хейес відноситься до своїх хлопців як до власної родини. Він не може допустити загибелі жодного з членів свого загону. Десятки проведених небезпечних операцій показали, що ця людина гідна найвищих похвал.

Кожне майбутня справа він розбирає з усією ретельністю. Без підготовки та чіткої координації дій він не стане ризикувати життям своїх бійців. Безліч труднощів і перешкод на шляху у цих відважних хлопців. Серіал Спецназ 1 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Крістофер Чулак, Ларрі Тенг, Іен Тойнтон
В ролях: Девід Бореаназ, Олександра ЛеМосл, Макс Тіріот, Ніл Браун мл., А.Дж. Баклі, Тоні Тракс, Джессіка Паре, Парізі Фахрі, Келвін Вільямс, Пол Кессел

загрузка...