загрузка...


Молодий чоловік на ім’я Андрій з раннього віку знав, чим хоче займатися в майбутньому. З роками бажання тільки посилювалося, і зараз ця людина є співробітником відділу карного розшуку. Новачок любить свою роботу і з задоволенням виконує всі доручення начальства. Останній злочин потрясло поліцейського найбільше своєю жорстокістю і цинізмом. Справа в тому, що якийсь божевільний маніяк скоїв наругу над молодою дівчиною, а його слідів поки ніхто не зумів знайти.

Розслідування здається дуже підозрілим, і Андрій чекає наказ його почати. Однак з незрозумілих причин це наслідок довіряють іншому члену поліції. Довгий час нічого не чутно про просування по цьому страшному згвалтування, а потім виявилося, що справа закрита зовсім. Чоловік вирішує з’ясувати, чому його було вирішено закрити, і наткнувся на дуже цікавий факт. Стало зрозуміло, що в справі замішаний якимось чином син одного дуже впливового муніципального чиновника.

Але кримінальний расследователя не збирається відпускати все так, як є, і береться розібратися в події самостійно. Хоча багатьом з верхівки така самостійність не особливо подобається. Серіал Специ (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олег Масленников
В ролях: Олексій Морозов, Яна Соболевська, Ігор Петрусенко, Дмитро Чернов, Віталій Салій

загрузка...