загрузка...


Далеке майбутнє. Земля приймає зовсім інший вигляд. Причиною цього стала атомна війна, яка знищила все живе навколо. З цих пір минуло сто років. Здавалося б, що за таких обставин просто неможливо було вижити, адже навколо не можна знайти ні одне зелене деревце. Радіація поглинула все навколо, але, незважаючи на це, деяким людям все-таки вдалося вижити. Кілька тисяч людей опинилися на спеціалізованій космічної станції, яка знаходиться на орбіті Землі. Все було б просто чудово, якби не вичерпання ресурсів. З кожним роком кількість людей зростає, а ресурсів стає все менше.

Зовсім скоро всі залишилися люди зможуть загинути від виснаження і голоду. В цей момент уряд станцій вирішує відправити на Землю групу людей, яким належить досліджувати її поверхню. Тільки так можна зрозуміти, чи придатна вона для життя. Ніхто не знає, чим може закінчитися ця подорож, тому уряд вирішує відправити рівно сто неповнолітніх злочинців, які не дотримувалися правил на станціях. Цих людей не шкода, тому саме вони зможуть досліджувати поверхню планети. Серіал Сотня 5 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

З цього моменту їм доводиться ризикувати власним життям заради порятунку всього людства. Коли герої прибувають на Землю, то розуміють, що це було не найстрашніше випробування в їх житті.

Режисер: Дін Уайт, Ед Фрейман, Джон Шоуолтер
Актори: Боб Морлі, Ісайя Вашингтон, Елайза Тейлор, Ліндсі Морган, Рікі Уиттл, Генрі Йен Кьюсік, Марі Авгеропулос, Пейдж Турко, Девон Бостік, Річард Хермон

загрузка...