загрузка...


Карі здавався самим звичайним детективом, лише ті люди, які його знали не перший рік, їм було відомо, що ця людина мав феноменальну пам’ять і був здатний розплутати навіть дуже складне злочин всього за кілька хвилин, для чого його товаришам могло знадобитися багато місяців. Герой найбільшим від усіх своїх колег завдяки тому, що використовував нестандартні методи, а коли він намагався навчити їм своїх друзів, ті крутили пальцями біля скронь і обзивали Карі божевільним. Тільки він в черговий раз доводив, що зовсім таким не був.

Наприклад, коли Карі оглядав тіло дівчинки, над якою познущатися, а лише потім убили, він звернув увагу на її малюнки. Герой зробив припущення, що ця дівчинка була прийомною дочкою, а її біологічна мати влаштувалася працювати в цей будинок, щоб бути ближче до своєї доні, вона-то її і вбила. А коли Карі ще трохи поміркував над тим, що бачив раніше, він попросив пошукати таємну кімнату, де і можна було відшукати вбивцю. Яке ж було здивування поліцейських, коли вони справді знайшли світловолосу жінку. Карі відправився додому і ще раз запитав у своєї дружини і дочки, чи не мали вони чого проти переїзду в провінцію, а коли все було узгоджено, він з сімейством відправився в шлях. На новому місці роботи Карі не упустив можливості показати своїм новим знайомим кілька трюків, чим викликав захват. Серіал Сорйонен 1 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

А коли у нього поцікавилися, чому він прийняв рішення змінити місце проживання і роботу, герой відповів, що хотів би більше часу проводити зі своїми рідними, а йому було відомо, що в цих краях рідко щось траплялося. Не мине багато часу, як Карі усвідомлює, як сильно він помилявся.

Режисер: Jyri Kähönen, Miikko Oikkonen, Жуссо Сір’я
В ролях: Христина Халтту, Джасмін Хамід, Ілка Віллі, Матлеена Куусніемі, Макс Бремер, Матті Лейн, Olivia Ainali, Віллі Віртанен, Lenita Susi, Ану Сінісало

загрузка...