загрузка...


Сюжет захоплюючої багатосерійної кінострічки під назвою «Скандал» познайомить глядачів з молодою привабливою дівчиною на ім’я Олівія Поуп, яка в даний момент була відмінним фахівцем по роботі з суспільством. Потрібно сказати, що свою кар’єру жінка вибудовувала з самого нуля, і тільки завдяки працьовитості, наполегливості та цілеспрямованості, їй вдалося домогтися величезних успіхів по життю. У неї вийшло стати прекрасним працівником і вона завжди з відповідальністю підходила до своїх безпосередніх обов’язків.

У новому сезоні захоплюючого серіалу будуть поступово розкриватися всі таємні відносини президента країни зі своєю кращою помічницею. Так як вони звикли проводити практично весь час разом, вони знали один про одного майже все. Незабаром, як раз-таки на довірчій грунті змогли зародитися трепетні почуття між начальником і підлеглої. Ось тільки потрібно завжди пам’ятати про те, що такий роман може запросто нашкодити репутації одруженого керівника країни. Серіал Скандал 7 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Таким чином, головна героїня вирішує звільнитися з роботи, щоб не погіршувати ситуацію. Проходить час, і у неї виходить відкрити власну справу, і тепер вона займалася тим, що намагалася усувати проблеми високопоставлених чиновників. © kinogo-z720.ru

Режисер: Роксану Даусон
У ролях: Керрі Вашингтон, Генрі Йен Кьюсік, Коламбус Шорт, Дербі Стенчфілд, Кеті Лоус, Гільєрмо Діас, Джефф Перрі, Тоні Голдуин, Джошуа Малина, Белламі Янг та ін.

загрузка...