загрузка...


Швидка допомога — цікавий, життєвий український драматичний телесеріал, про лікарів, де головну роль грає російська красуня Валерія Ланська. Про життя приймального філії клініки, її службовців і хворих. Зображений серіал розповідає нам про тяжкі, проте досить цікавих робочих днях такого філії клініки, як приймальне. І саме в цій філії виникають невимовні речі, як з хворими, так і з особисто персоналам. І нині ми подивиться через українським аналогом відомого в Америці серіалу, що виходить довгі роки на цьому телеканалі, як NBC.

І споглядач не залишиться байдужим до того, ніби помітить в наданому телесеріалі, так як з багатьма ситуаціями зустрічався самий-самий звичайної людина. Це сама українська пристосування драматичного мед телесеріалу, яка тісніше раніше бачилася на південноамериканських телеекранах. Сьогодні канал СТБ продемонструє власну версію як тече життя в одній з філій клініки, для лікарів які б’ються через будь-яку життя хворого, і різні життєві ситуації всередині. Серіал Швидка допомога (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Дана діяння присвячується тим, хто весь час на охорону нашого самопочуття, хто безперервно клопотати про нас і про наше життя. Якщо ніби-то трапляється з сердечком, головою або животиком, куди ми постараємося спрямуватися як дозволено швидше?

Режисер: Єва Стрельнікова, Максим Литвинов
В ролях: Валерія Ланська, Денис Васильєв, Антон Батиров, Володимир Кошовий, Валерій Панков, Валентина Абрамова, Надія Костюк, Тетяна Казанцева, Анна Олександрович, Ден Архипов, Міла Сивацька

загрузка...