загрузка...


Габріель тривалий час працював в поліції, завдяки своїм непересічним розумовим здібностям ця людина дослужився до детектива. Багато його колеги визнавали, що він дійсно був видатним слідчим, оскільки у нього виходило за короткий час розслідувати найскладніші справи. У Габріеля не було секретів від інших копів, він постійно повторював їм, що вони не з того починають, беручись за розслідування. На його думку, треба було спочатку закопатися з головою в минуле підозрюваного, а лише потім поступово з’ясовувати, що стало причиною того, що ця людина одного разу оступився.

Такий підхід не підходив більшості детективів, так як вони хотіли отримати результати якнайшвидше, зате герой нікуди не поспішав. Він, звичайно, знав, що зволікання з його боку могло коштувати комусь життя, але важливіше було відшукати того, хто скоїв злочин, а не повісити його на першого зустрічного. Якось Габріель зіткнувся з людиною, якого прозвали кислотним вбивцею, таке ім’я він отримав тому, що позбавляв життів людей за допомогою кислоти, а потім висмикував їм зуби, щоб тіла неможливо було впізнати. Герой і сам виявився облитий кислотою, але йому дивом вдалося вижити, потім він продовжив пошуки. А коли нещодавно журналісти почали кричати, що цього серійного вбивцю звали Стівеном, Габріель не поспішав з висновками, він все ще сприймав Стіва як підозрюваного. Серіал Реллік 1 сезон 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Була влаштована пастка, Стівен в неї потрапив, він почав щось говорити про те, що нікому не бажав заподіювати шкоди, а всього лише хотів зустрітися зі своєю сім’єю. Скоро ця справа буде закрита, але герой на цьому не заспокоїться, йому захочеться дізнатися, що ж все таки спонукало цього маніяка почати вбивати людей.

Режисер: Сем Міллер, Ханс Херботс
В ролях: Рис Річі, Джоді Бальфур, Кіран Б’ю, Peter Coe, Річард Домер, Олександр Джиллисон, Tuncay Gunes, Сьюзен Хьюз, Джозеф Макнаб, Лерке Вінтер Андерсен

загрузка...