загрузка...


У середовищі людей завжди твориться незрозумілі події і дії. Часом це може бути невинне істота або миле явище, але часто паранормальні явища заважають жити людям. І тут важливо не просто себе захистити від дії явища або привидів, а знайти рішення для їх усунення. Так і в долі двох герої, які не змогли себе проявити в повній мірі в звичному середовищі людей і опинилися на межі. Тепер Райт і Еллісон, виявиться по ту сторону небезпеки і будуть готові відправиться в страшне подорож, рятуючи все людство від неминучої загибелі.

Але для початку вони як і всі люди будуть жити своє життям, до моменту викрадення. Адже їх виберуть в ряд кращих фахівців, по боротьбі з прибульцями і паранормальними явищами. Ось тому новий життєвий шлях належить пройти, покладаючись тільки на свого напарника. Початком пригоди стане просте і настільки ж курйозне викрадення, за яким послідує занурення в неймовірну історію існування спеціального агентства, що контролює всі паранормальні явища на планеті Земля. У цьому матимуть змогу переконатися в повній мірі, двом невдахам і вирішили просто залишатися в тіні. Так Райт і Еллісон, будуть новими героями пригод і неповторних подій. Серіал Привиди 1 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Це будуть пошуки і знешкодження найнебезпечніших привидів і неймовірних явищ. Даючи привід повірити в сили і могутність людської раси, а й при цьому залишити приємне і настільки ж курйозне враження від всього, що відбувається.

Режисер: Джонатан Крісел
В ролях: Аділь Ахтар, Сара Бейкер, Крістіан Келлоуей, Етан Дрейк Девіс, Тиша Френч, Лінк Хенд, Damian Forest Light, Еді Паттерсон, Крейг Робінсон, Адам Скотт

загрузка...