загрузка...


Тут немає такого життя, до якої звик сучасний чоловік, що проживає в будь-якому великому місті. Тут не буває натовпів людей, численних туристів. Це Аляска. Дивно красиве, але в той же час моторошне місце, яке шокує будь-якого прибулого людини. Енергетику Аляски ніхто не може передати словами. Щоб відчути тутешню атмосферу, потрібно особисто сюди приїхати. Один з міст на Алясці таїть в собі багато таємниць. Тут проживають вкрай незвичайні городяни. У них унікальні здібності. З яких причин ці здібності дісталися саме жителям невеликого містечка, нікому невідомо.

Роман Мерсер теж має певні здібності. Він намагається переконати тутешній народ в тому, що до своїх унікальним вмінням потрібно ставитися з обережністю. Адже якщо не брати відповідальність за вчинки, скоєні за допомогою своєї величезної сили, можна комусь нашкодити. Всі приїжджі здогадуються про те, що тутешні жителі вельми незвичайні люди. У всіх туристів, нехай їх і небагато, є шалений інтерес познайомитися ближче з містечком і зрозуміти, чому саме в ньому відбуваються фантастичні речі. Місцеві жителі не особливо приховують свої вміння. Оскільки вони вважають, що туристам ніхто не повірить, що в якийсь Алясці, відірваною від всієї цивілізації, дійсно є унікальні люди. Але певні городяни намагаються приховувати свою силу. Вони бояться, що одного разу хтось впливовий сюди прибуде, щоб вивчити можливості людей — і в такому випадку катастрофи уникнути не вдасться. З такою думкою повністю згоден Роман Мерсер. Він переконаний, що ніхто за межами міста не має права знати, що тут насправді відбувається.

В іншому випадку місто може стати відомим у всьому світі. Про нього дізнаються влади. А це призведе до трагічних наслідків. Адже всі захочуть дізнатися, що відбувається з людьми на Алясці — енергетика міста буде порушена. Серіал Примарні війни 1 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Девід Фон Енкен, Саймон Беррі, Матіас хендла
В ролях: Sarah Giles, Allison James, Соня Беннет, Марина Бенітез Лаззаротто, Філіп Грейнджер, Ченс Хурстфілд, Ендрю Моксем, Медді Філліпс, Зак Сантьяго, Кармел Аміт

загрузка...