загрузка...


Ціна помилок часом буває дуже висока. На кону людська доля і щастя знаходиться під загрозою через «невинної» жарти. Міні-серіал про те, як легка забава молодих дівчат обернулося повною катастрофою для зовсім невинної людини. Милі дівчата, сто разів подумайте перш ніж робити подібні дурниці, які в кінцевому підсумку можуть призвести до занапащене життя. Не в цьому серіалі, звичайно. Дві дівчини вирішили покарати свого настирливого залицяльника і довго думали як це зробити прикольно. Вирішили дівчата написати електронний лист, де говориться, що він вчинив зраду, підлий боягуз.

Відправили лист і радісно пішли по своїх справах, навіть не підозрюючи, що фатальний лист пішло за зовсім іншому адресатові. Отримав лист молодий чоловік, без п’яти хвилин новоспечений чоловік. У молодої людини завтра намічається весілля. І раптом його наречена Світлана випадково натикається на пошті на лист із змістом: «Самозакоханий негідник я сьогодні бачила як ти цілувався з іншою». Це стало катастрофою. Вибухнув скандал небаченої сили. Світлана порвала всі стосунки з молодим нареченим. Сам наречений просто в паніці і розлючений не на жарт. Хто міг вчинити таким підлим чином? Розгніваний наречений вирішив відшукати автора Листа помилково. І знайшов її. Серіал Помилковий лист всі серії (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Виявилася, що співробітниця працює у відділі, де керує Світлана. Ось так сюрприз. Ну а те, як розлючений наречений з’ясовував стосунки з горе-жартівницею і головне, до чого це призвело, дізнаєтеся зовсім скоро подивившись чудовий міні-серіал на нашому сайті.

Режисер: Ігор Забара
У ролях: Єлизавета Фалей, Дар’я Трегубова, Ольга Сумська, Олександр Ведменский, Євгенія Мякенькая, Михайло Досенко, Аліція Омельчук, Микола Бутковський, Олександр Юдін, Володимир Юдін

загрузка...