загрузка...


На загальному тлі складних державних обставин, що склалися після падіння радянської імперії, розглядається доля двох подружок Віри і Ріти з мелодраматичної багатосерійної стрічки «Подорож до центру душі». Завжди дружні подружки стають непримиренними суперницями після закоханості в одного хлопця. Вони назавжди забувають про минулих добрих відносинах, намагаючись завоювати своє місце в суспільстві, досягти особистого щастя. Події, що відбуваються на межі тотальної зміни епох, відродження бандитизму, які чинять безпосередній вплив на становлення самих героїнь, пробують знайти себе в новому ладі з його зовсім іншими поняттями і формуються устроями.

Поступово зростаючи і формуючись у дівчат, а потім у ставних молодих леді, абсолютно діаметрально протилежні героїні пройдуть численні випробування, відчувши на собі масштабні потрясіння, які відчув весь народ величезної багатонаціональної держави. Хаос настали змін змушує долі красунь петляти крутими віражами, то переплітаючись в єдиному пориві, то знову розбрідаючись по сторонам. З’явилося відчуття суперництва, не зникне на довгі роки і кожна з героїнь потайки від суперниці, шукає зустрічі з коханим, який виявляється одружений. Серіал Подорож до центру душі всі серії 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Після такої новини дівчата йдуть своїми шляхами, а Вадим залишається в минулому. Віра, влаштувавшись в розвивається фірмі, має справу з запеклими бандитами, тому чудово заробляє. Рита працює на державному підприємстві, відчуваючи гостру нестачу грошей, тому живе дуже скромно.

Режисер: Дмитро Матов
У ролях: Олександр Робак, Андрій Аверков, Марія Баєва, Анастасія Іванова, Катерина Семенова, Ігор Скрипко, Артем Позняк, Костянтин Корецкийи

загрузка...