загрузка...


24-річний Ден працює барменом і може впевнено заявити, що робота повністю влаштовує його у всіх аспектах. По-перше, молода людина, професійно обслуговуючий клієнтів, пристойно заробляє на щедрих чайових, а по-друге, володіючи природним шармом і підвішеним язиком, він може без особливих проблем отримати буквально будь-яку гарненьку дівчинку, ніж велелюбний ловелас і користується на максимум. У той же час у нього є одне залізне правило.

Провівши божевільну, пристрасну ніч з черговою красунею, яка повелася на його солодкі промови, хлопець неодмінно пропадає, тому що не бажає ніяких зобов’язань. Тривалі відносини його не цікавлять. Головне — це задовольнити фізичну хіть, а про почуття він подумає як-небудь потім. Але одного разу в барі Ден познайомився з миловидної 39-річної Тіною. Між ними непомітно пробігла іскра і неважко здогадатися, чим же закінчився той вечір. Ось тільки на цей раз просто так бабія вже не відбутися.

Несподівано він розуміє, що закохався по вуха, але це ще півбіди, адже у його коханої, виявляється, є троє діточок, моторошних непосид, а також сувора матуся, тому хлопчину очікують дуже непрості часи. Серіал Папа Ден 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Христина Сиволап, Ірина Громозда
В ролях: Станіслав Тикунов, Людмила Загорська, Наталія Ноздріна, Олексій Нагрудний, Лаша Рамішвілі, Олексій Шуплецов, Тетяна Орлова, Катерина Вайвала, Дар’я Трегубова, Микита Тарасов

загрузка...