загрузка...


Серіал «Останній справжній гангстер» (1 сезон) 2018. Новий комедійний телесеріал. Що може статися з твоїм рідним і колись обожнюваним районом поки ти був відсутній довгих п’ятнадцять років? Та багато чого, тим більше якщо твій вимушений відпочинок пройшов у місцях позбавлення волі. І так, основна сюжетна лінія піде про колись грозному бандита Трек, який після закінчення терміну ув’язнення має намір повернутися в рідне місто до сім’ї. Тільки є одна велика проблема. Колишня кохана його зовсім не чекає і давно вже замужем за досить успішним білим мужиком.

А діти зовсім його не пам’ятають, тому що перед арештом кохана не встигла сказати герою важливу новину про свою вагітність. Тепер Трею необхідно налагодити стосунки зі своїми дітьми, стати кимось важливим на районі, адже змінилося абсолютно все і про нас ніхто не згадає вже.

Світ змінився за ці роки і звичайно зовсім інші цінності і порядки. Чи зможе герой знайти друге життя? Швидше за все зможе, тільки комічних ситуацій не уникнути. Серіал Останній справжній гангстер 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Йорма Такконе
У ролях: Трейсі Морган, Тіффані Хэддиш, Седрік «Розважальник», Аллен Мальдонадо, Райан Гол, Тейлор Мосбі, Данте Хоагленд, Джоель Марш Гарленд, Джино Венто, Дерек Гейнс

загрузка...