загрузка...


Невідомо звідки взявся вірус викликав страшну пандемію, яка знищила практично все людство. Вибухнула епідемія протікала так швидко, що екіпаж військового корабля «Нейтан Джеймс», що виконував чергову чотиримісячну місію в антарктичних морях, як ми допливли до рідних берегів застав лише порожні міста. Прийнявши рішення не приставати до землі, старші офіцери судна сподівалися таким чином захистити моряків від зараження смертельним вірусом.

На щастя серед членів екіпажу є Рейчел Скотт, відомий вірусолог, якій було доручено розробити вакцину проти епідемії, яка допомогла б врятувати залишилися жителів планети. Про вірус відомо лише те, що він з’явився не так давно в єгипетському Каїрі і швидко передається від людини до людини. Молода вчена докладає всіх зусиль, щоб якомога швидше знайти ліки. Есмінець «Нейтан Джеймс» перетворюється на своєрідний Ноїв Ковчег, на якому ще жевріє життя, і де люди готові боротися проти наглої напасті. Але крім хвороби судну загрожує інша напасть — деякі не дуже свідомі члени екіпажу готують бунт.

Вони впевнені, що вижили не просто так. Тепер вони — вибрані, яким уготовано правити в новому світі. Серіал Останній корабель (4 сезон) (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Майкл Кетлман, Джек Бендер, Пол Холахан
У ролях: Рона Мітра, Ерік Дейн, Адам Болдуін, Міхаелла МакМанус, Тревіс Ван Вінкл, Marissa Neitling, Чарльз Парнелл, Христина Елмор, Джоко Сімс, Джон Пайпер-Фергюсон

загрузка...