загрузка...

svideteli-eyewitness-1-sezon-2016
Події фільму «Очевидець» розгортаються в невеликому провінційному містечку під назвою Тіволі. Тут життя йде своєю чергою, і кожен один одного знає. Але в місті панує злочинність і торгівля наркотиками. Один з агентів ФБР впроваджується в злочинну банду, яка торгує героїном, щоб зібрати необхідну кількість доказів і посадити винних за грати. Впровадитися в угруповання було не складно, але тепер перед героєм став складний вибір — вбити одного із заручників або врятувати його.

Спецагент разом з подільниками виявилися в лісі, а майбутня жертва у них в багажнику. Агент під прикриттям дає бранця пістолет і каже, що той повинен вбити бандитів. «Жертва» так і зробила, та ось убитим виявився і рятівник. У лісі був розташований порожній будиночок, куди забрав колишній бранець. У цей момент в будинку ховалися двоє хлопців Лукас Валденбек і Філіп Ши. Вони бачили жорстоке вбивство і розуміють, що стануть наступними жертвами. Герої вирубали нападника і втекли з лісу. Але розповідати про те, що трапилося не поспішають. Лукас не хоче говорити про потрійне вбивство, так як розуміє, що все дізнаються, що він нетрадиційної орієнтації.

Філіп хотів розповісти про все, але послухав бой-френда, незважаючи на те, що вбивця все ще на волі і бачив його обличчя. Тепер приятелям доведеться несолодко, адже вбивця не хоче залишати свідків у живих… Серіал Очевидець (1 сезон) (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Кетрін Хардвік, Роберт Ліберман, Келлі Макін
Актори: Джуліанна Ніколсон, Тайлер Янг, Джеймс Пекстон, Джил Беллоуз, Уоррен Крісті, Ейдан Дівайн, Аманда Бругел, Мерседес Морріс, Метт Мюррей, Мосту Френкс

загрузка...