загрузка...


Людський вид на протязі всієї історії свого існування веде затяжну боротьбу за місце під сонцем. Він приборкав навколишнє середовище і сам себе коронував титулом «цар природи». Але що, якщо природа не згодна з таким станом справ і приготувала нам як відповідь новий вид людей, здатний кинути виклик усталеному порядку? Черговий серіал від студії Марвелл «Обдаровані» розповість історію двох підлітків, раптово відкрили у себе здатності супермутантів, після чого на них починає полювання особливий відділ уряду, що займається знищенням нового виду.

Тепер головні герої разом з батьками змушені їздити по просторах Сполучених Штатів, приховувати свої сверхсопособності і кожен день боротися за власне життя. Але нерівний бій з державою їм належить вести не поодинці. Їх знаходить підпільна організація таких же мутантів-ізгоїв і всіляко допомагає ховатися від агентів всюдисущого комітету із захисту людства. Однак допомога їх не безкоштовна, в постійній боротьбі з ФБР серця безвинно переслідуваних мутантів опиралися, і вони створюють свій план помсти, в якому ключову роль підготували, так вдало підвернувся, підліткам. Серіал Обдаровані 1 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Нещасні діти, змушені забути про дитинство і підліткові проблеми, вступають в складну гру, за участю вищих політичних кіл, результат якої вплине на світ мутантів і людей. Продюсером серіалу і постановником першої серії виступає легендарний Брайан Сінгер, який стоїть біля витоків екранізацій коміксів про мутантів, їх тяжке життя і постійній боротьбі за існування.

Режисер: Брайан Сінгер
Актори: Колін Бітон, Емі Акер, Стеффан Аргус, Біллі Блер, Джейсон Бремер, Пол Карєв, Емма Дюмон, Дейл Годбольдо, Bradley K. Jones, Джессіка Лія

загрузка...