загрузка...


Вадиму, відомому музичному продюсеру, довелося кілька років до того пережити особисте горе. Чоловік овдовів. Робота і необхідність піклуватися практично поодинці про дочку Василини, утримують чоловіка від необачних вчинків, не дозволяють особовому горю заволодіти свідомістю. Будучи молодим, талановитим і успішним чоловіком, Вадим не має наміру остаточно відмовлятися від особистого життя. Він розуміє, що йому потрібна супутниця, а дочки гідна мати.

Правда, поки пристойною кандидатури не знайшлося, що, втім, зовсім не заважає продюсеру протягом трьох років підтримувати романтичні відносини з Риммою, популярною співачкою, яка стала відомою стараннями Вадима. Вадим недостатньо довіряє Риммі. Він не в змозі зрозуміти, є її ставлення щирим або безпосередньо пов’язано з бажанням постійно користуватися сприянням продюсера в власної розкрутки. Оскільки ситуація не визначена, Вадим не поспішає офіційно оформляти їх роман. Друга причина пов’язана з непростими взаємовідносинами між Риммою і Василиною. Співачці і дочки Вадима ніяк не вдається знайти спільну мову. Ситуація істотно змінилася після випадкового знайомства продюсера з Ариной, талановитої, але маловідомої ресторанної співачкою. Дівчина змушена самотужки виховувати сина Микиту. Серіал Ноти кохання 1, 2, 3, 4 серія (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Залицяльник кинув її, дізнавшись про вагітність подруги. Активне спілкування Вадима з Ариной призвело до того, що Василина і Микита подружилися. Діти бачать, що їхні батьки прагнуть бути ближче, але не наважуються на цей вчинок. Хлопчина і дівчинка вирішили взяти ініціативу в свої руки і підштовхнути батьків до зближення.

Режисер: Вікторія Мельникова
Актори: Дар’я Єгоркіна, Катерина Гулякова, Артемій Єгоров, Яна Ковальова, Георгій Лещенко

загрузка...