загрузка...


Багатосерійна гостросюжетна мелодрама бере витік в далеких 1990-их. Після розвалу СРСР дійсність була небезпечною, суворою і непередбачуваною. Саме в цей період хлопець познайомився з привабливою дівчиною і у них закрутилися яскраві, пристрасні відносини, які не знають перешкод. Взаємини були щирими, трепетними, що приносять надихає щастя. Існувала лише одна проблема — різниця в соціальному статусі. Молода людина родом простого сімейства, якому особливо в дев’яності доводилося важко, вона ж, навпаки — з багатою.

Саме її батьки були категорично проти стосунків з малозабезпеченим пройдисвітом. Вони з декількох спроб все ж змогли розлучити люблячих і поставити крапку в їх відносинах… Минуло близько двадцяти років і колись божевільні закохані, волею доль знову зустрілися. У них свої життя і сімейні турботи, але давня любов розгорається бурхливими почуттями. Вона ховалася в їх серцях довгий час, і дочекалася свого часу. Залишається загадкою, як складеться подальша доля.

Сила любові, ставить цілком небезпечну мета — реальні сім’ї, тепер уже коханців. Що стане сильніше в даній ситуації? Безумовно, це складний вибір! Серіал Ніщо не трапляється двічі (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Оксана Байрак
В ролях: Максим Дрозд, Антон Батиров, Надія Мейхер-Грановська, Тетяна Васильєва, Ірина Єфремова, Катерина Тишкевич, Валентин Томусяк, Володимир Гладкий

загрузка...