загрузка...


Ця історія про складне життя і непросту долю хлопця на ім’я Сем, який страждає на аутизм. З ранніх років він був схильний до серйозного психологічного розладу, яке повністю змінило його долю. Особливістю рідкісним і незвичайним хвороби є не сприйняття навколишнього світу і абсолютна замкненість в собі. Сем, як і багато його однолітків, щиро хоче знайти друзів, зустрічатися з дівчиною і бути щасливим, але його непроста світогляд не дозволяє почати нове життя. Хлопець всіляко боїться завести розмову і знайомитися з людьми, адже постійне відчуття страху бути відкинутим лякає його і насторожує.

У недавньому часі герою виповнилося 18 років, він працює продавцем у відділі електроніки, намагаючись будь-яким способом пристосуватися до дорослого і самостійного життя. Замкнутість не робить з нього поганого співробітника, і хлопець повністю занурюється в роботу. Однак подолати себе і стати звичайною людиною, у нього поки не зовсім виходить, адже це серйозний і відповідальний крок. У сім’ї Сема люблять і намагаються підтримувати у всіх труднощах. Однак постійні проблеми і турботи, пов’язані з недугою сина відверто набридають рідним. Вони хочуть спокійного і тихого життя, всіма можливими зусиллями намагаючись влаштувати особисте щастя. Опинившись наодинці з ударами несправедливої ​​долі, Сем приймає виклик, намагаючись самотужки подолати всі перешкоди і впоратися з жорстоким світом. Твердо вирішивши йти до змін, герой починає зі спроб знайомства з привабливою сусідкою, в яку він закохався з першого погляду.

Але поки він будує плани і розраховує ходи, час проходить, а самотність залишається. Чи зможе він в результаті переступити через страх і домогтися позитивних результатів, щоб благотворно вплинути на своє майбутнє? Серіал Нетиповий 1 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сет Гордон, Майкл Патрік Дженн, Джо Кесслер
У ролях: Нік Додані, Дженна Бойд, Джино Монтесінос, Ніна Амері, Тейлор Ф. Бейлі, Арієла Барре, Бріттні Бертьє, Некі Барріс, Бет Керрі

загрузка...