загрузка...


Всі події в серіалі розгортаються навколо живуть у всесвіті раси, які не особливо ладнають один з одним. Технології їх з кожним разом стають все удосконалень, що ніяк не дає спокою людині. В ході протистояння між расою Кріі і расою Скруллов була зведена станція на Урані. Раса Кріі, подібним чином, планувала іншу тактику, яка допомогла б скоріше скинути супротивників. Кріі занадто були впевнені в своїх силах, вони проводили досліди над людьми і багатьма небожителями, ніколи не переживали за наслідки своїх моторошних дій.

В результаті з’явилася нова раса, ще сильніша і розумна і їй неможливо було знайти рівних. Нелюди — таке отримала назву нова раса. Вони змогли навчитися всьому тому, що могли інші і змогли стати непереможними противниками для багатьох. Ніякі жорстокі умови не лякали нелюди. Через якийсь час ці створення вирішили піти від тих, хто створив їх і почати своє існування під проводом короля. У цій спільноті є різні персонажі і у кожного свої здібності. Наприклад, є герой, що володіє неймовірним голосом, такого немає більше ні в кого і це унікально.

А інша дама може управляти предметами, перебуваючи на відстані від них. А ще одній жінці підвладні всі чотири природні стихії… Серіал Надлюди 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роель Рейн
В ролях: Соня Балморес, Еллен Воглом, Серінда Свон, Майк Мо, Ізабель Корніш, Енсон Маунт, Еме Іквуакор, Кен Люн, Іван Реон

загрузка...