загрузка...


Працівники секретного відділу NCIS займаються тільки найзаплутанішими і складними справами. Їм доручають розслідування злочинів, пов’язаних з діяльністю терористичних угруповань. І для того щоб потрапити в банду і вивести її на чисту воду, працівники відділу вимушені не тільки використовувати найкращі шпигунські пристосування і механізми, а й прикидатися порушниками закону. За роки служби кожен службовець перетворився на першокласного шпигуна, який може потрапити в будь-яку банду, вивідати її секрети і залишитися не впізнали.

Кожен день ці люди ризикують життям і здоров’ям, щоб забезпечити мирне життя громадянам. Джі і Сем є спеціальними агентами, які спеціалізуються на вистежуванні і затриманню злочинців. Вони працюють в команді з неймовірно обдарованої дівчиною на ім’я Кенси. Вона приєдналася до роботи після загибелі свого батька, який багато років служив у морській піхоті. Завдяки її дедуктивним методам аналізу і нестандартного мислення, команді не раз вдавалося знаходити зачіпки, які на перший погляд були не видно.

Але чергову справу, яке їм доручив начальство, викликало труднощі. Адже навіть таким талановитим поліцейським не вдається знайти докази, необхідні для розслідування. Серіал Морська поліція: Лос Анджелес 9 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Шейн Бреннан
У ролях: Кріс О’Доннелл, LL Кул Джей, Даніела Руа, Пітер Кембор, Адам Ямал Крейг), Лінда Хант та ін.

загрузка...