загрузка...


Джейк і Метт вже давно думають про те, що їм в житті необхідно те, що дозволить відчути себе значущими. Саме з цієї причини вони вирушили працювати в велику корпорацію. Хлопці були впевнені в тому, що їх статус в суспільстві в рази підвищиться і вони безсумнівно доб’ються чого хочуть. Правда от на ділі все виявилося зовсім інакше і зараз їм доводиться думати лише про те, щоб не зійти з розуму. Адже вони не займають жодної значної посади в цій корпорації, їм найближчим часом навіть не світить підвищення і все на що вони можуть сподіватися, так це хоча б утриматися на плаву і не отримати нервовий зрив.

Триматися їм допомагає приваблива дівчина з відділу кадрів, яка теж не особливо задоволена тим, що потрапила на роботу сюди, але поки у неї немає особливого вибору. Як би там не було, але їм усім доводиться терпіти нестерпного тирана директора і його підлабузників, які готові на все, щоб тільки йому догодити. Серіал Монстри корпорації 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але чи дійсно хлопцям варто продовжувати трудиться в цій корпорації, де їх по суті не чекає ніякого майбутнього або ж задуматися над тим, щоб змінити роботу і знайти те, що їм буде подобається і не буде зводити їх з розуму? Що чекає героїв попереду і як вони надійдуть в кінцевому підсумку, чи зважаться вони на зміни?

Режисер: Пет Бішоп
У ролях: Метт Інгбретсон, Джейк Вайсманом, Ленс Реддік, Адам Ластик, Енн Дудек, Анна Акана, Берон Он, Барбара Грей

загрузка...