загрузка...


Елліот — особистість непересічна, на вигляд він звичайнісінький програміст, який непогано знає свою роботу. Але якщо копнути глибше, то з’ясується багато цікавого. Насправді його робота куди як більш цікава, адже він забезпечує кібербезпека безлічі шанованих компаній. Він кілька замкнутий і нетовариський чоловік, як і багато представників його спеціальності. Але все йде так тільки під світлом сонця, вночі ж все радикально змінюється, він натягує на себе личину хакера-правдолюба, який займається викриттям злочинців, причому робить він це не з меркантильних міркувань.

Герою серіалу «Містер Робот 3 сезон» непросто налагодити діалог з оточуючими, адже його погляди на ряд речей йдуть в розріз з думкою загальної сірої маси. Цей хлопець завжди прямолінійний і чесний, тому він погано і відноситься до більшості представників нашого виду, що віддають перевагу брехати і перекручувати факти. Все різко змінюється в той день, коли компанія, в якій він працює, стала метою хакерського нападу.

Герою вдалося відбитися від нападників, але незабаром до нього надійшло абсолютно несподівану пропозицію від злочинців. Якщо він його прийме, то прилучиться до їх рядах. Вибір непростий, але зробити його все ж доведеться. Серіал Містер Робот 3 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Нільс Арден Оплев
Актори: Рамі Малек, Брюс Олтмен, Майкл Бушемі, Карлі Чаікін, Самрат Чакрабарті, Портія Даблдей, Мауріціо Ферриньо, Майкл Патрік МакГілл, Джеремі З Холм

загрузка...