загрузка...


В кінці 80-х в Америці з’являється черговий серійний вбивця. Сплетіння і жорстоких злочинів, позбавлених будь-якого сенсу і логіки, привертає увагу журналістів і громадськості. На розслідування призначені досвідчені професіонали Холден Форд і Білл Тенч. Вони вже давно є співробітниками ФБР і розкрили чимало заплутаних і страшних злодіянь. Що володіють великим запасом знань психології вбивць і досвідом роботи з такими справами, фахівці запроторили за грати чимало душогубів.

Прибуваючи на місце злочину, агенти намагаються знайти хоч найменші докази, але не знаходять нічого, що могло б їм допомогти скласти психологічний портрет злочинця. З кожним днем ​​жертв стає все більше. Жителі бояться виходити зі своїх будинків. Газети і журнали сурмлять про безсилля і бездіяльності поліцейських, викликаючи у населення паніку. Слідчі беруть нестандартне рішення — вони їдуть до в’язниці, де утримуються маніяки, ґвалтівники. Багатогодинні бесіди з цим контингентом ні до чого не приводять. Хтось не бажає спілкуватися з поліцейськими, а інші — навпаки занадто говіркі. Ізоляція від суспільства дає про себе знати.

В результаті отримана інформація дає хоч і малий, але натяк де їм шукати маніяка. Однак м’ясник теж не діє — він уже обізнаний про їхні дії і став ще обережнішим і витонченішими вбивати невинних людей. Серіал Мисливець за розумом 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Девід Фінчер, Ендрю Дуглас, Азиф Кападіа
У ролях: Джонатан Грофф, Холт МакКеллані, Анна Торв, Коттер Сміт, Сонні Валіченті, Ханна Гросс, Камерон Бріттон, Алекс Морф, Стейсі Рока, Джо Таттл

загрузка...