загрузка...


Навколишні заздрили благополуччю Наталії. Турботливий чоловік, власник великої будівельної компанії, забезпечував улюбленої безбідне життя. У розкішному особняку, обставленому вишуканими меблями, найнята прислуга наводила чистоту і порядок в будинку. Безпечна домогосподарка проводила час в дорогих бутиках, SPA-салонах і розпускаючи плітки з численними подружками в улюблених кафе за чашкою кави. Кардинальні зміни приносить відбулася трагедія. Сім’я потрапляє в автокатастрофу. Вижила жінка дізнається про загибель чоловіка.

Страшна новина доводить до відчаю. У непростих обставинах несподівана підтримка приходить в особі повернувся у вигляді безтілесного духу Миколи. Вищі сили надали можливість спільно подолати випали труднощі і навчити вдову самостійно приймати рішення. Вивчити нюанси незрозумілого бізнесу пропонує партнер Олег. Показуючи об’єкти, чоловік ненароком повідомляє про наявність у покійного коханки. Спокусником є ​​заступниця директора, імпозантна блондинка Валентина. Невірного зрадника довелося докласти чимало зусиль для примирення з розгніваної другою половиною.

Пізніше з’ясовується ще одна таємниця. У дитячому будинку росте позашлюбний син велелюбного Колі. Прохання подбати про Сашка змушує всерйоз задуматися про майбутнє. Серіал Мій улюблений привид (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ашот Кещян, Олександр Баршак
Актори: Анна Тараторкина, Джемал Тетруашвілі, Олександр Баршак, Володимир Машук

загрузка...