загрузка...


Каті і Олі не пощастило вже з самого народження. Сім’я їх була неблагополучною, тому виникало багато проблем. Батькам не вдалося зберегти шлюб. Після розлучення героїні сильно страждала. Життєві обставини розвели дівчаток в різні боки. Тоді вони нічого не усвідомлювали. Катя потрапила на виховання до дідуся. У родича водилися гроші — внучка ні в чому не потребувала протягом багатьох років. Про існування сестри і її долю дівчина нічого не знала. Навіть не маючи батьків, Катя не мала права скаржитися на свою долю. У Олі ситуація набагато гірша.

Сестра сама пробивала дорогу в життя. Оля потрапила в аварію, яка істотно зіпсувала дівчині життя. Героїня не пам’ятала подробиць трагедії. Чоловік скористався цією обставиною, тому дав їй роботу у себе вдома, уникнувши відповідальності. Дівчина живе без спогадів. Життя приготувала рідним сестрам неприємний сюрприз. Через багато років дівчата зустрінуться, але тільки в ролі справжніх суперниць. Їх коханим стане один і той же хлопець.

За Вадима розгортається серйозна битва. Про свої родинні зв’язки справжні сестри навіть не підозрюють. Ненависть між ними зростає з кожним днем. Взаємна любов стала причиною таких взаємин дівчат… Серіал Мереживо долі (2 сезон) (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Олександр Тименко, Марія Ткачова, Єва Стрельнікова
У ролях: Денис Васильєв, Євгенія Розанова, Дмитро Суржиков, Олег Гаас, Валерій Афанасьєв, Кирило Жандаров, Ольга Сумська, Міла Сивацька, Анна Адамович

загрузка...