загрузка...


«Мата Харі» — новий історичний, драматичний серіал спільного виробництва Росії, України і Португалії. Головна героїня серіалу — Маргарет Мак-Леод. Вирішивши втекти від свого чоловіка, вона навіть уявити собі не могла, на яке життя вона себе прирікає. Вона змушена постійно переховуватися від переслідувань чоловіка. До того ж вона позбулася своєї дочки і буквально опинилася на свавілля долі. У неї не було ніяких засобів до існування, тому вона була змушена самостійно піклуватися про своє майбутнє.

Розуміючи, що нічого кращого вона не придумає, вона вирішила вибрати для себе досить несподівану професію — стати танцівницею. Вона взяла собі псевдонім Мата Харі, щоб не привертати увагу до свого імені. На щастя, талант до танців у дівчини були, і незабаром вони представила публіці свій зачаровує і пристрасний танець, який в якійсь мірі нагадував магічні східні танці. У короткі терміни Маргарет отримала популярність, стала дуже популярною і відомою. Глядачі полюбили її, і вона обзавелася фанатами. Незабаром про неї стало відомо не тільки в Європі, але і за її межами. Багато елітні європейські будинки запрошували її до себе, і життя дівчини в якійсь мірі налагодилася. Однак навколо її особистості поступово стали виникати чутки і плітки, люди придумували різні подробиці її біографії, але сама Маргарет ніколи не розкривала правди про своє минуле життя. Але тим самим вона тільки підігрівала інтерес публіки до себе. Коли почалася Перша Світова війна, Маргарет привернула увагу багатьох розвідувальних служб по всьому світу. Незважаючи на те, що всюди панував хаос і було оголошено військовий стан, життя головної героїні практично не змінилася. Вона все так само отримувала запрошення в різні будинки, як і раніше подорожувала. До того ж дівчина була «близька» до самих різних чиновникам, що робило її ще більш привабливою як для французької, так і для німецької розвідки. Сама того не бажаючи, Маргарет виявилася в центрі подій, що відбуваються.

Щоб забезпечити собі безпеку, Маргарет довелося стати подвійним агентом, одночасно працюючи і на Німеччину, і на Францію. Проте яким саме чином відбитися на її життя така діяльність? Чи зможе вона залишатися в безпеці, працюючи на дві протиборчі сили? Чи вдасться їй залишитися в живих, граючи в небезпечні ігри спецслужб? Серіал Мата Харі (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Денні Беррі, Джуліус Берг, Ольга Ряшина
У ролях: Ваіна Джоканте, Ошин Стак, Максим Матвєєв, Олексій Гуськов, Ксенія Раппопорт, Вікторія Ісакова, Рутгер Хауер, Крістофер Ламберт, Світлана Ходченкова, Олександр Михайлов, Олександр Петров, Нуно Лопеш, Джон Корбетт, Ехезкель Лазаров, Раді Шербеджія, Алсідеш Естрела

загрузка...