загрузка...


Ангус МакГайвер, більш відомий на прізвисько «Мак», ​​володіє приголомшливою інтуїцією, що змушує його, незважаючи на досить юний вік, серйозно замислюватися про допомогу оточуючим. Себе ж він по праву вважає першокласним спецагентом, якому потрібні зовсім не сталеві м’язи, купа зброї і бажання знищити якомога більше супротивників, а правильно і безперебійно функціонують звивини головного мозку. Мало того, юнак навіть зумів домогтися створення спеціальної засекреченої організацією всередині американського уряду, що дає йому повне моральне право вирішувати будь-які позаштатні ситуації, причому як на території США, так і за межами держави.

Звичайно ж, це похвально намагатися запобігти черговій загрозу терористичного акту, зловити зухвалих грабіжників або звільнити заручників, але ж в поодинці все одно зробити це неможливо. На щастя, на цей випадок у Ангуса надійний тил. Серіал МакГайвер 2 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Хлопець впевнений, що його завжди прикриє відставний військовий, бравий морський котик Джек Далтон, кращий друг, темношкірий Уїлт Боузер, і дві карколомні красуні Патриція Торнтон, в минулому працювала на ЦРУ, і Райлі Девіс, геніальний хакер, якій під силу зламати абсолютно будь-яку комп’ютерну систему.

Режисер: Стівен Херек, Метт Ерл Біслі, Дженіс Кук-Леонард
У ролях: Лукас Тілл, Джордж Идс, Тристин Мейс, Джастін Хайрс, Сандрін Холт, Айна Думлао, Мередіт Ітон, Трейсі Спірідакос, Тоні Морган, Емі Акер

загрузка...